Biblioteka Szkoły Podstawowej nr 1

Czwartek: 7:45 - 12:45

Piątek: 7:45 - 15:00

Święto Pluszowego Misia w bibliotece

25 listopada z okazji Święta Pluszowego Misia odbyła się lekcja biblioteczna dla klasy pierwszej. Najmłodsi uczniowie zapoznali się z historią pluszowego misia, rozmawiali na temat ulubionych bajek, których bohaterem jest niedŸwiadek. Dzieci usłyszały również ciekawostki z życia różnych gatunków niedŸwiedzi, a na koniec zajęć, pierwszoklasiści wysłuchali historyjki o niewidomej dziewczynce i jej ukochanym pluszowym misiu. Każdy uczeń otrzymał z okazji święta książeczkę pt. „ Nie jesteś już sam, niedŸwiadku”

Spotkanie autorskie

9 listopada odbędzie się spotkanie autorskie z Waldemarem Cichoniem - autorem serii zabawnych książek o kocie Cukierku. Spotkanie przeznaczone jest dla klas 1-4 SP, a odbędzie się w sali gimnastycznej o godzinie 10:45 i 11:50. Po spotkaniu można nabyć książki z autografem autora.

Międzynarodowe Święto Bibliotek Szkolnych

Z okazji Międzynarodowego Święta Bibliotek Szkolnych W dniach od 24 do 31 paŸdziernika biblioteka przygotowała wiele atrakcji ...więcej

Regulamin biblioteki Szkoły Podstawowej nr 1 w Skoczowie

...pobierz regulamin

Regulamin korzystania z darmowych podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w Szkole Podstawowej nr 1 w Skoczowie

...pobierz regulamin

Webdesign service by Sarkis. Outsourcing by FreelanceWebmarket.