Grono Pedagogiczne


DYREKCJA:


  • mgr Urszula Kossakowska
  • mgr Wojciech Grzebielec
  • mgr Ludmiła Lewandowska


  • Nauczyciele:



    PEDAGODZY:


    • mgr Grażyna Macura
    • mgr Piotr Lubowski


    • PSYCHOLOG:


      • mgr Marta Zagórska


      • Świetlica:


      • mgr Gabriela Tomica
      • mgr Agnieszka Wawrzuta-Pawul
      • mgr Izabela Wiśniewska


      • BIBLIOTEKA:


      • mgr Barbara Mendroch
      • mgr Alicja Woźnica


      • EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA:


      • mgr Elżbieta Bednarz
      • mgr Mariola Jaworska
      • mgr Ewa Kaczmarczyk
      • mgr Barbara Kolondra
      • mgr Regina Krzempek
      • mgr Zdzisława Olszewska-Nowak
      • mgr Dorota Staniek
      • mgr Daria Tatka


      • J.POLSKI:


      • mgr Sylwia Habarta
      • mgr Marta Herman
      • mgr Izabela Wiśniewska
      • mgr Ilona Weisman
      • mgr Izabela Staś


      • J.ANGIELSKI:


      • mgr Dorota Czyż
      • mgr Joanna Hławiczka
      • mgr Urszula Kozieł
      • mgr Małgorzata Pszczółka


      • J.NIEMIECKI:


      • mgr Joanna Molin


      • J.FRANCUSKI:


      • mgr Tomasz Szkudliński


      • J.ROSYJSKI:


      • mgr Ludmiła Lewandowska


      • WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE:


      • mgr Beata Zbrzeźniak
      • mgr Izabela Wiśniewska


      • EDUKACJA DO BEZPIECZEŃSTWA:


      • mgr Adam Mazur


      • MATEMATYKA:


      • mgr Iwona Borkała
      • mgr Alicja Cieślar
      • mgr Beata Krzykawska
      • mgr Adam Mazur
      • mgr Iwona Woźniak


      • INFORMATYKA:


      • mgr Lucyna Krysta
      • mgr Ludmiła Lewandowska
      • mgr Iwona Woźniak


      • FIZYKA:


      • mgr Alicja Cieślar


      • CHEMIA:


      • mgr Agata Gremlik-Tyrna
      • mgr Lucyna Krysta


      • BIOLOGIA:


      • mgr Agata Gremlik-Tyrna
      • mgr Danuta Spratek


      • GEOGRAFIA:


      • mgr Elżbieta Ferfecka
      • mgr Urszula Kossakowska


      • PRZYRODA:


      • mgr Elżbieta Ferfecka
      • mgr Danuta Spratek


      • PLASTYKA:


      • mgr Katarzyna Czyż


      • MUZYKA:


      • mgr Joanna Hławiczka


      • ZAJĘCIA TECHNICZNE:


      • mgr Beata Krzykawska


      • HISTORIA:


      • mgr Ewa Cieślar
      • mgr Wojciech Grzebielec
      • mgr Beata Zbrzeźniak


      • WYCHOWANIE FIZYCZNE:


      • mgr Sławomir Foltyn
      • mgr Rafał Kałuża
      • mgr Marcin Macura
      • mgr Mariusz Orawski
      • mgr Patrycja Szczyrba
      • mgr Lucjan Zwardoń


      • RELIGIA:


      • mgr Katarzyna Chrobok
      • mgr Bogusław Czyż
      • mgr Bożena Glet
      • mgr Dominik Gruszka


      • Nauczyciel wspomagający


      • Agnieszka Chmiel
      • Katarzyna Czyż


 

Webdesign service by Sarkis. Outsourcing by FreelanceWebmarket.